linki sponsorowane

Błyskawiczne efekty działań, idealne dopasowanie do budżetu reklamowego oraz elastyczność są docenianymi zaletami kampanii linków sponsorowanych.


Linki sponsorowane - Wysoka skuteczność i bezpieczeństwo

Kampania linków sponsorowanych to rodzaj reklamy internetowej, która daje wiele możliwości elastycznego dopasowania jej do oczekiwań i określonych potrzeb reklamodawcy. Odpowiednio zaplanowana i zrealizowana kampania linków sponsorowanych Google AdWords jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiej skuteczności. Linki sponsorowane mogą być wyświetlane w dowolnym czasie – w określonych godzinach czy dniach tygodnia. Możesz również wybrać dowolną ilość słów kluczowych, po których wpisaniu do wyszukiwarki ukaże się link do Twojej strony wraz z opisem. Doskonałe rezultaty przekładają się na lepszą konwersję, czyli odwiedzanie Twojej witryny przez znacznie większą ilość klientów.


Kampanie AdWords = Opłacalność

Linki sponsorowane są opłacalną formą promocji strony, ponieważ docierają wprost do grupy docelowej. Możesz samodzielnie zdecydować, do kogo trafi Twoja reklama i gdzie się pojawi. Kampanie AdWords to obecnie najbardziej skuteczna forma promocji. Dzięki swojej formie reklama w wyszukiwarkach bezpośrednio trafia do osób zainteresowanych Twoją ofertą. Wyszukiwarka Google to możliwość dotarcia do wielu milionów osób, które codziennie poszukują informacji o produktach bądź usługach takich jak Twoje. Uczciwy model rozliczeniowy, tzw. Pay Per Click zakłada, że zapłacisz dopiero za kliknięcie potencjalnego klienta w Twoją reklamę.

 Linki sponsorowane są formą reklamy, którą Twój klient samodzielnie wybiera, a co ważne sam postanawia o jej poszukiwaniu.

Twoi potencjalni klienci korzystający z wyszukiwarki Google trafią na Twoją reklamę dopiero wówczas, gdy wpiszą odpowiednie, charakteryzujące Twoją działalność handlową kluczowe frazy. Klient sam odnajdzie Twoją firmę i wybierze ją z tysięcy innych działających w tej samej branży.

Google AdWords to stosunkowo niedroga a efektywna forma promocji w Internecie. Już dziś zacznij budować swój sukces w wyszukiwarkach.

Kampanie linków sponsorowanych nie pobierają opłat za prowadzenie takiej kampanii, a jedynie za kliknięcia w Twoją reklamę. Oznacza to, że cały budżet, jaki przygotujesz na ten rodzaj promocji zostanie przeznaczony na pokrycie kosztów reklamy, a nie samego jej wyświetlania.

© Copyright Widzialni.pl, Prawa zastrzeżone, Usługi SEO/SEM